Agnieszka Bednarska | Książki | Media Rodzina
Agnieszka Bednarska

Agnieszka Bednarska

Agnieszka Bednarska o sobie

Urodziłam się w maju 1973 r. w Stargardzie.

Nie lubiłam szkoły podstawowej, w której czułam się niedoceniana, anonimowa, odarta z godności, dopiero liceum i studia mi ją przywróciły.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, chciałam poświęcić się pracy z dziećmi, jednak mój kraj nie potrzebował takiego poświęcenia, dlatego w 2005 roku wyjechałam do Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkam do dziś.

Do szczęścia potrzebny mi jest kontakt z przyrodą. Jestem zodiakalnym bykiem, twardo stąpam po ziemi, bywam zawzięta, potrafię być złośliwa. Patrzenie wstecz nie leży w mojej naturze. Kocham czytać, jestem miłośniczką audiobooków, aforyzmów i sentencji.

Nie znoszę bałaganu, marnotrawstwa i chamstwa. Lubię jasne sytuacje i ładne przedmioty.

Dotychczas ukazały się moje cztery książki, „Emigracja uczuć”, „Wszystko przed nami”, „Płaczący chłopiec” i „Dwa oblicza”.

Moje życiowe motto brzmi: „Rób co chcesz, bylebyś nie krzywdził tym innych”.

 

Przeczytaj najciekawsze wywiady z autorką

Zapraszamy do lektury wywiadu Ewy Guzek z Agnieszką Bednarską, w którym autorka opowiada o emocjach towarzyszących tworzeniu książki, jak również o poszukiwaniu inspiracji.

Wywiad z autorką „Piętna Katriny” ukazał się także na portalu niestatystyczny.pl. Można przeczytać w nim co nieco o wykorzystanej w powieści symbolice oraz o podejściu autorki do zjawisk nadprzyrodzonych.

Na Instagramie wydawnictwa Media Rodzina można znaleźć zapis transmisji live, podczas której Amanda z profilu Amanda Says przeprowadzała wywiad z Agnieszką Bednarską.

 

Agnieszka Bednarska – ciekawostki

Zaloguj się

Nie masz konta?