Dzień mężczyzny 2021. Wartościowa książka dla mężczyzny na prezent.

2 marca 2021

Dzień mężczyzny 2021. Wartościowa książka dla mężczyzny na prezent!

Zaledwie dwa dni po tegorocznym dniu kobiet, 10 marca, będziemy obchodzić dzień mężczyzny. Bardzo dobrym pomysłem na upominek dla mężczyzny jest książka. Wydawnictwo Media Rodzina ma w swojej ofercie dużo wartościowych pozycji, które ucieszą każdego faceta. Skorzystaj z naszych podpowiedzi, jeśli szukasz inspiracji na prezent dla mężczyzny.

Dzień mężczyzny 2021. Wartościowa książka dla mężczyzny na prezent!

Zaledwie dwa dni po tegorocznym dniu kobiet, 10 marca, będziemy obchodzić dzień mężczyzny. Bardzo dobrym pomysłem na upominek dla mężczyzny jest książka. Wydawnictwo Media Rodzina ma w swojej ofercie dużo wartościowych pozycji, które ucieszą każdego faceta. Skorzystaj z naszych podpowiedzi, jeśli szukasz inspiracji na prezent dla mężczyzny.

Dobra ksiązka dla mężczyzny? Sprawdzone kryminały

Jeśli chodzi o książkę dla faceta lubiącego mocne wrażenia i akcję polecamy Trzy koperty i Ostatnie instrukcje Nira Hezroniego. To mrożący krew w żyłach thriller – dyptyk szpiegowski o agencie 10483, osadzony w realiach izraelskiej agencji wywiadowczej. Książki trzymają w napięciu do samego końca, a rozwiązanie zadowoli miłośników akcji. Autor wcześniej pracował dla wywiadu wojskowego. Książki Hezroniego ukazały się w czarnej części serii Gorzka Czekolada. Teraz dodatkowo dobra wiadomość, bo obie książki dostępne są w atrakcyjnym cenowo dwupaku! Emocje gwarantowane!

 

Dużą popularnością wśród tzw. męskich lektur cieszą się kryminały piszącego pod pseudonimem Dominika Dana. Pierwsza część serii o słowackich policjantach, pt. Czerwony kapitan została zekranizowana, a w roli głównej wystąpił Maciej Stuhr. Ten tom i kojejne to idealna książka dla mężczyzny!

Na rozluźnienie, po emocjach zaserwowanych przez Hezroniego, polecamy świetne książki wydane w białej części Gorzkiej Czekolady – Projekt „Rosie”, Efekt Rosie i Finał Rosie. Don Tilman, profesor genetyki, postanawia znaleźć partnerkę i w związku z tym wdraża projekt „żona”. Oczywiście nie obejdzie się bez problemów. Tilman to literacki odpowiednik Sheldona Coopera z Teorii wielkiego podrywu. Wartka akcja, nieszablonowy humor i niesztampowy bohater z pewnością urzekną obdarowanego mężczyznę. Trylogię autorstwa Graeme Simsiona polecał sam Bill Gates!

Klasyka – prezent idealny

W naszej ofercie znajdzie się także coś dla fanów klasyki. Klasyka to niezmiennie dobry prezent dla mężczyzny w każdym wielu. Powieści Hermanna Hessego, w tym najsłynniejszy Wilk stepowy –ukazują się w naszym wydawnictwie w nowej, atrakcyjnej szacie graficznej. Kolekcja powieści noblisty to z pewnością świetny pomysł na wartościowy prezent dla każdego mężczyzny.

Coś dla fanów biografii

Panom lubiącym historie pisane przez życie i biografie polecamy Obiecaj mi, tato – jedyną w swoim stylu opowieść o ważnym roku z życia 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena. Podczas gdy był wiceprezydentem w rządzie Barracka Obamy, u jego syna zdiagnozowano nowotwór mózgu. Biden opowiada o skomplikowanym pod wieloma względami roku, gdzie dzielił swój czas między chorego syna a obowiązki wobec kraju.

A może poradnik?

Mamy także świetną propozycję dla mężczyzn-rodziców. Poradnik Stefana Maiwalda Jestem tatą! to kompendium wiedzy dla przyszłego taty lub rodzica małego dziecka. Autor przeprowadzi czytelnika m.in. przez zmienianie pieluch czy podpowie, jak przetrwać nieprzespane noce. Do dobry prezent dla skołowanego (przyszłego) taty.

Literatura popularno-naukowa

Na prezent poleca się również szeroki wybór literatury popularno-naukowej. Mężczyźni zainteresowani biologią zachowań ludzkich z pewnością ucieszą się z naszej nowości Zachowuj się Roberta M. Sapolsky’ego. Autor w fascynujący sposób tłumaczy zachowania ludzkie (i te dobre i mniej chlubne) z perspektywy naukowej. Zachęcamy także do zwrócenia uwagi na Pułapki myślenia autorstwa Daniela Kahnemana, zdobywcy nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii – to pozycja odkrywająca tajniki działania ludzkiego umysłu. Jak być świadomym swoich wyborów i osądów, aby nie wpaść w tytułowe pułapki? Dla panów preferujących książki w wersji audio polecamy Pułapki myślenia w interpretacji Macieja Więckowskiego. Kolejnym świetnym pomysłem na prezent dla mężczyzny będzie Factfulness Hansa Roslinga. Jest to książka pomagająca lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość i rozprawić się ze stereotypami – okazuje się, że mamy tendencję do patrzenia na świat w sposób, który ma niewiele wspólnego z twardymi danymi.

Inspirujący prezent książkowy

Na koniec proponujemy inspirującą przemowę J.K. Rowling do absolwentów Uniwerystetu Harvarda. Życie jest sztuką to drogowskaz dla osób znajdujących się w ważnych momentach swojego życia. To pouczająca lektura pomagająca znaleźć sens nawet w porażkach.

To już koniec naszego zestawienia na Dzień mężczyzny 2021 zawierającego wartościowe książki dla mężczyzny na prezent. Mamy nadzieję, że znalazłyście tu mnóstwo cennych inspiracji i powyższe propozycje sprawią, że nasze dobre książki dla mężczyzny trafią we właściwe miejsce i sprawią Twojemu facetowi dużo radości!

 

Przeczytaj także:

Dzień kobiet 2021. Najlepsze książki dla kobiet na prezent!

Zaloguj się

Nie masz konta?