Ogłoszenie o pracę | Media Rodzina
Ogłoszenie o pracę

20 maja 2021

Ogłoszenie o pracę!

Wydawnictwo Media Rodzina, wydawca książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, poszukuje kandydata na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO na rynek księgarski w regionie obejmującym województwa: mazowieckie, łódzkie i podlaskie.

Jeśli kochasz książki, pracę z ludźmi i polskie drogi 😉, to mamy dla Ciebie ogłoszenie o pracę!

Poszukujemy osoby:

  • sympatycznej jak Kicia Kocia,
  • czarującej jak Harry Potter,
  • przebojowej jak Katniss Everdeen,
  • zorganizowanej jak Don Tillman.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji z klientami;
  • Odpowiedzialność za kształtowanie wizerunku firmy oraz dbanie o wysoką jakość obsługi klienta;
  • Prezentacja nowości, informowanie o akcjach promocyjnych, dostarczanie materiałów marketingowych;
  • Tworzenie samodzielnych projektów marketingowych;
  • Zbieranie zamówień, realizacja planów sprzedaży;
  • Uczestniczenie w szkoleniach, kiermaszach i targach książki.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, na umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie – w części stałe, w części zależne od wyników sprzedaży;
  • Narzędzia pracy – samochód, telefon, komputer.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Mobilność i dyspozycyjność;
  • Entuzjazm, zaangażowanie, miłość do książek, komunikatywność;
  • Łatwość nawiązywania i utrzymania kontaktów z klientami;
  • Wykształcenie min. średnie.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: anna.kaldonska@mediarodzina.pl

Nie masz konta?